The Language Gallery Kanada Dil Okulu

Bugünün küresel toplumunda, etkili bir şekilde İngilizce konuşma yeteneği insanlara yeni bir dil eğitimi ve kariyer fırsatları dünyası yaratıyor. Kendinden emin ve etkili bir şekilde iletişim kurmak bireylere dünyanın her yerinde tüm kapıları açacak bir yetenek sunuyor. Bu, bir Fortune 500 firmasının yönetim kurulunda yer almak olabileceği gibi, dünyanın gelişmekte olan ülkelerinden birinde gönüllü bir görevde olmak ya da sadece arkadaşlar ya da iş ortaklarıyla buluşmak da olabilir.

Her seviyedeki öğrenci ve profesyonellere hitap eden The Language Gallery eski adıyla LSBF School of English, Londra’nın önde gelen işletme okullarından birinin akademik uzmanlığını, British Council onaylı bir dil kurumunun ilgi, dikkat ve kalitesiyle birleştirmesi özelliğiyle diğer okullardan ayrılır.

The Language Gallery öğrencileri burada İngilizce dilinden daha fazlasını öğrenirler. Öğrencilerde kendine güven oluşturmanın yanı sıra onların iletişim ve liderlik becerilerini geliştirmeyi hedefler.

The Language Gallery Kanada Dil Okulları
The Language Gallery Kanada Dil Okulları

The Language Gallery’nin, İngilizce’nin tüm aşamalarında (konuşma, dinleme, yazma ve okuma) güçlü temeller kurma odaklı olan ve öğrenmeyi grup aktiviteleri ve sınıf tartışmaları ile tamamlayan eşsiz öğretme yaklaşımı, öğrencilere yeni edindikleri becerileri kendinden emin bir biçimde kullanma imkanı sunar.

Tüm The Language Gallery öğretmenleri en yüksek kalitede öğretmenlik standartlarına sahiptir ve bu bağlamda ya Yetişkinler için İngilizce Eğitimi Sertifikası’na (CELTA) ya da Yetişkinler için İngilizce Eğitimi Diploma’sına (DELTA) sahiptir ve Akademik ve İş İngilizcesi sınıflarında öğretmenlik yapma alanında geniş tecrübeleri vardır.

Öğrencilerin gelişimleri genellikle değişim gösterir ve bu da öğrenmeyi pekiştirmek ve değerlendirmek için sistematik ve planlı bir biçimde test yapmayı gerektirir. Haftalık ders tekrarları ve gelişim testleri de, öğretmenlerin öğrencilerin dil becerilerini ölçmelerini ve performanslarını değerlendirmelerini sağlar.

Kurslar: İngilizce’deki akıcılığını geliştirmek isteyen profesyoneller ya da geleceğin profesyonelleri için çok çeşitli programlar bulunmaktadır. Geniş kapsamlı genel, akademik ve profesyonel kurslar, kurslarımızın her öğrencinin ihtiyaçlarına, amaçlarına ve kariyer hedeflerine uygun olmasını sağlar.

Çoğu kurs tek başına ya da farklı kombinasyonlarla, çok çeşitli zaman çizelgelerine göre alınabilmektedir. Haftada 15, 20, 25, 30 ya da 35 ders alınabilir ve yılın herhangi bir Pazartesi günü başlayabilme esnekliği vardır.

The Language Gallery’de bulunan kurslar:

Profesyoneller için Genel İngilizce
Akademik İngilizce & Üniversiteye Giriş
İş İngilizcesi; Uluslararası İş İletişimi, Finans ve Muhasebe ya da Hukuk bazlı
IELTS sınavı hazırlık kursları
Bire bir
Kişiye Özel Hazırlanan Yönetici Kursları
Kişiye Özel Hazırlanan Kurumsal Grup Kursları

Konaklama seçenekleri: The Language Gallery öğrencilerine, aile yanında kalma imkanından, lüks yönetici dairelerine kadar çok sayıda konaklama seçeneği sunulmaktadır.

Yönetici Konaklama seçenekleri de kısa ya da uzun dönemli kalışlar için mevcut olup Hizmet Sunan Apartmanlar ve 5 Yıldızlı oteller de seçenekler arasındadır.

Sosyal Takvim: Öğrencilerin hayatlarını mümkün olduğunca heyecanlı kılmak için çok sayıda sosyal program seçeneği bulunmaktadır. Bu programlarda öğrenciler şehirde geçirdikleri süreyi en iyi şekilde değerlendirir, diğer uluslararası öğrencilerle tanışır, Yaşadıkları şehir hakkında bilgi edinir ve dil pratiği yaparlar.

Sosyal faaliyetler arasında kampus içi etkinlikler, şehir turları, şehirdeki spor etkinliklerine geziler, kültürel müze ve tiyatro ziyaretleri ve haftalık şehir dışı gezilerin yanı sıra diğer sosyal ağ oluşturma etkinlikleri de sıralanabilir.

Lokasyonlar: Londra, Oxford, Birmingham, Manchester, Dublin, Toronto

The Language Gallery dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan KANADA KÜLTÜR MERKEZİ öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Kanada The Language Gallery Dil Okulları‘na ÜCRETSİZ Danışmanlık ve ÜCRETSİZ Başvuru için  Kanada Kültür Merkezi danışmanları ile iletişime geçiniz…Bir Cevap Yazın